Заклад дошкільної освіти № 5 Дубенської міської ради Рівненської області
.

Правила поведінки здобувачів освіти

 

ПРАВИЛА ПЕРЕБУВАННЯ ДІТЕЙ У ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

1. В ЗДО щоденний ранковий прийом дитини в групу здійснює вихователь, який опитує батьків про стан здоров`я, оглядає гортань і шкіру, вимірює температуру  в період карантину тощо.

2.  Приводити в  заклад дитину необхідно здорову, повідомляти вихователя про її самопочуття та незвичайні випадки вдома (падіння, ушкодження, скарги на погане самопочуття тощо).

3. Не приводити до садочка дітей з підвищеною температурою тіла, кашлем та іншими симптомами захворювань. Хворі діти в дошкільну установу не приймаються.    Якщо під час ранкового прийому в ЗДО у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки зобов 'язані звернутися до лікаря за консультацією або медичною допомогою.

4. Якщо дитина захворіла упродовж дня, вона ізолюється від здорових дітей до приходу батьків чи госпіталізації.

5. Своєчасно повідомляти адміністрацію закладу та вихователів про хворобу дитини та інші причини її відсутності в ЗДО за телефоном 4-43-00 , або на особистий телефон вихователя.

6. Після перенесеного захворювання діти в заклад приймаються тільки за наявності довідки сімейного лікаря з вказівкою довготривалості відсутності, відомостей про відсутність контакту з інфекційними хворими, а також з рекомендаціями щодо індивідуального режиму кожній дитини.

7. Батьки, або особи, що за їx дорученням приводять дитину в дошкільний заклад, мають передати дитину вихователю або тому працівникові ЗДО, який приймає дітей в цей час.

8. Неприпустимо відправляти дитину до ЗДО саму, без супроводу дорослого. Увечері при залишенні дітьми дошкільного закладу вихователь зобов'язаний передати дитину батькам або іншій ocoбi, що прийшла за нею за їx дорученням.

9. Батькам варто заздалегідь домовитися з вихователем щодо тих ociб, яким вони доручають забрати дитину з дошкільного закладу. В окремих випадках таке доручення оформляеться письмово.

10.    Вихователь не має права віддавати дітей з дошкільного закладу

неповнолітнім  дітям, батькам у нетверезому стані.

11. Ранковий туалет дітей повинен проводитися вдома: батьки зобов`язані приводити дитину в дошкільний заклад чистими, охайно та по сезону одягненими.

12. Одяг у дитячих шафах зберігається окремо: пакет для чистої білизни, пакет для брудної білизни, пакет для групового та вуличного взуття, для гребінця, головного убору.

13. Не дозволяється приносити в дитячий колектив та зберігати в шафах солодощі, фрукти, іграшки та інші предмети.

14. Заборонено одягати на дітей прикраси, ланцюжки, так як все це може загрожувати життю і здоров`ю дітей, бути втраченими. Вихователь не несе відповідальності за збереження прикрас (сережки, хрестики тощо) та іграшок.

15. Приводити дитину в заклад не пізніше 8.30 години ранку, та вчасно забирати дитину.

16. У разі відсутності дитини більше 3-х днів батьки повинні надати медичну довідку.

17. У разі відсутності дитини без поважної причини більше 30 днів, вона вибуває з дитячого садка.

18. Відправляючись у відпустку батьки повинні написати заяву.

17. Оплату за утримання дитини в дитячому садку необхідно здійснювати до 20-го числа місяця, так як ці кошти ідуть на закупівлю продуктів харчування для дітей.

19. Одягати дітей слід по сезону в залежності від температури повітря, в групі - в одно- двошаровий одяг, шкарпетки, взуття із задником. Слід пам`ятати, що від одягу залежить комфортний стан дитини, її гарний настрій, стан здоров`я.

20. Конфліктні ситуації не слід вирішувати у присутності дитини, так як це травмує її психіку.

21. Поважати права педагога, не допускати нетактовної поведінки по відношенню до працівників  закладу, дотримуватись морально-етичних норм і загальноприйнятих правил спілкування.

22. Діти дошкільного віку повинні звертатися до дорослих по імені та по батькові.

23. Обладнання групи, іграшки, дидактичні посібники, книги, спортивний інвентар не можна ламати.

24. Якщо дитині сподобалася іграшка свого однолітка, слід чемно попросити її у нього.

25. Про всі зауваження щодо роботи закладу повідомляти вихователя або  директора.

26. Виконувати правила внутрішнього розпорядку.

 

Логін: *

Пароль: *